Malaysian Journal of Mathematical Sciences, January 2018, Vol. 12, No. 1

Published: 31/01/2018


Aisha Nuddin, A. J., Azhar, A. K. M., Gan, V. B. Y., and Khalifah, N. A.

  



Teh, W. C. and Womasuthan, N.

  



Sampath, K. V. S., Pai, N. P., and Jacub, K.

  



Dzhamalov, S. Z.

  



Bhat, K. A and Sudhakara, G.

  



Nezhad, A. D., Beizavi, S., and Hekmatimoghaddam, S. H.

  



Gopal, K. and Shitan, M.

  



K?l?Áman, A. and Damag, F. H. M.

  



Neamaty, A. and Khalili, Y.

  




Indexing



















SCImago Journal & Country Rank

Flag Counter