Malaysian Journal of Mathematical Sciences, May 2021, Vol. 15, No. 2

Published: 26/05/2021

Faraloya, M. F., Shafie, S., Siam, F. M., Mahmud, R., and Ajadi, S. O.


Sharma, D. J., Kilicman, A. and Mishra, L. N.


Khalouta, A. and Kadem, A.


Gulistan, M., Kadry, S., and Azhar, M.


Sari, H. K. and Kopuzlu, A.


Senu, N., Lee, K. C., Wan Ismail, W. F., Ahmadian, A., Ibrahim, S. N. I., and Laham, M. F.


Saleem, N., Abbas, M., and Sohail, K.


Mukhtar, N. I. and Sulaiman, N. H.


Ibragimov, G., Karapanan, P., Alias, I. A., and Hasim, R. M.


Gildea, J. and O' Malley, S.


Khoo, W. C., Lim, K. S., and Cheong, H. T.


Ang, S. L., Pooi, A. H., and Ng, K. H.



SCImago Journal & Country Rank

Flag Counter